Güngören Haznedar Boyacı (Tel:0546 267 4739)

Güngören Haznedar boyacı, hızlı ve kaliteli bir boya badana hizmeti vermektedir. Siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için kısa sürede evinizin boyasını kaliteli olarak yapıp ardından size teslim etmekteyiz. Güngören Haznedar Boyacı firmamız, uzman kadrosu ve her bütceye uygun boya çeşitleriyle sizlere kaliteli hizmet vermektedir.

Güngören Haznedar Boyacı

Tel:0506 629 2811

Öncelikle evinizdeki eşyaları ustalarımız özel koruyucularla korumaya alır ve badana sırasında herhangi bir zarar görmelerini engeller. Ardından avizeler ve avize gibi riske atılmayacak değerli eşyalarınız sökülür. Ardından boyacılarımız duvarlarınızdaki civi yada benzeri tahribat oluşturan yerleri isteğiniz dogrultusunda kapatır.

Güngören Haznedar boyacı ustalarımızdan herhangi bir şekilde memnun kalmadığınız taktirde telefonlarımızı arayarak bildirmeniz yeterlidir. Üstelik hangi konuda memnuniyetsizseniz bu konu hakkında gereken hızlı bir şekilde yapılarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet vermeye çalışılır. Güngören Haznedar boyacı, uygun fiyatlara üstelik yalnızca 1 günde boya badana işlerinizi yapmaktadır. Sizde bizi tercih edin pişman olmayın.